Elektrické topení | Akumulační kamna - Thermotec

Elektrické topení s inovativním dálkovým ovládáním

Thermotec bezdrátový termostat - FUNK Thermotec bezdrátový termostat - FUNK

Naše elektrická topení se vyznačují nízkou spotřebou elektrické energie, vysokou efektivitou předávání tepla a vysokou spolehlivostí. Věříme našim výrobkům natolik, že dáváme záruku na plnou funkčnost 30 let – topení vám budou sloužit několik generací. Investujete tedy do budoucnosti, ve které budete mít vždy příjemně vyhřátý domov.

Náklady na údržbu a revize jsou 0 Kč ročně – a to po celou dobu životnosti elektrického topení. Nemusíte se bát drahých revizí a dalších skrytých nákladů při provozu topení.

Elektrické topení lze regulovat pomocí termostatů, které mají rozličné funkce. Mezi základní typy patří prostorové termostaty a zabudované mechanické termostaty. Vyšší úroveň ovládání teplot zajišťují programovatelné digitální termostaty, které mohou být zabudované v topném panelu, nebo jsou umístěny na stěny v místnostech.

Další možnost ovládání poskytují tělesa se zabudovanými čidly a se společnou centrální řídicí jednotkou. Řídící jednotka komunikuje s topnými tělesy pomocí bezdrátového signálu – díky tomu je zabezpečena perfektní teplotní regulace všech místností z jednoho místa (z pohodlí vašeho křesla/pohovky nebo odkudkoli v domě).

„Představte si situaci, kdy v zimě přijíždíte z dovolené nebo víkendu na horách a těšíte se do svého útulného domu. Doma nikdo delší dobu nebyl, topeni jste před odjezdem cíleně z úsporných důvodů nastavili na minimum, takže celá domácnost prochladnula. Vy si však cestou mobilním telefonem topeni zapnete do běžného režimu a přijedete do naprosté tepelné pohody. Podobně to může být i v opačném případě, kdy si kdykoli chcete (v dostatečném předstihu), dálkově zapnete topení na chatě či chalupě, kde topeni Thermotec předehřeje vámi zvolené místnosti z udržovací nezámrzné teploty, na příjemnou pokojovou teplotu, kterou docílí topeni Thermotec těsně před vaším příjezdem... stačí zapálit oheň v krbu a uvolnit se, už není potřeba strávit půl dne v kabátech než se všechno prohřeje"

Elektrické topení Thermotec je adaptabilní a může byt přiřazeno k téměř jakémukoli topnému systému jako samostatný a bezpečný doplňkový zdroj tepla.

Elektrické topení Thermotec může být rovněž vybaveno inovativním ovládáním, díky kterému je možné teplotu v jednotlivých místnostech regulovat ze vzdáleného počítače či mobilního telefonu. S potřebným systémem tak můžete i na velkou dálku jednoduše regulovat a kontrolovat teploty individuelně v cele obytné jednotce.

Variabilita všech dostupných možnosti regulace teplot zařazuje elektrické topení Thermotec k nejpokrokovějším topným systémům, umožňujícím výrazné úspory energie, které u kotle a centrálního vodního rozvodu nelze dosáhnout.


Elektrické topení - Bez termostatu

Elektrické topení - Bez termostatu

 
Elektrické topení - Termostat ITRD

Elektrické topení - Termostat ITRD

 
Elektrické topení - Termostat ITRP

Elektrické topení - Termostat ITRP

 
Elektrické topení - Termostat wireless

Elektrické topení - Termostat wireless