Výroba | Akumulační kamna - Thermotec

Výroba

Srdečně vítejte ve firmě Thermotec AG. V oblasti vytápění jsme rychle rostoucí firma. Od založení firmy v roce 1998 jsme vyvinuli svou vlastní výrobni linku a vytvořili prodejní síť s účastí na trzích celé Evropy. Výrobní závod se nachází v Německu v regionu Saxony, kde neustále zvyšujeme výrobní kapacity v souladu s nárustem popularity značky Thermotec.

hala topení Thermotec 1

hala topení Thermotec 1
hala topení Thermotec 2

hala topení Thermotec 2

Proč Thermotec?

Odborníci v našem týmu mají přes 20 let zkušeností v oboru elektrovytápění. Na trhu jsme dobře zavedeni jako spolehlivý partner při řešení efektivního a technologicky progresivního vytápění s elegantním vzhledem.

Výzkum / Vývoj

Náš vývojový tym zaručuje, že jako zákazník od nás obdržíte technologicky dokonalé výrobky, které jsou považovány za nejbezpečnější technologické řešení vytápění budoucnosti. Know-how našich inženýrů je podpořeno spoluprací s vědeckými institucemi, což zaručuje tu nejspolehlivější a nejmodernější technologii podloženou konkrétními vědeckými hodnoceními.


Výroba

V našem moderním výrobním závodu je na vlastní výrobní lince skloubena práce automatu a odborně vyškolených pracovníků. Moderní prášková lakovna používá jen ty nejkvalitnější materiály, což zaručuje výrobkům Thermotec dlouhou trvanlivost odstínu barvy bez změny tónu. Kvalita výroby je úzce monitorována a každé těleso prochází výstupní kontrolou. Toto nám umožňuje svědomité poskytování záruky na funkci každého topného tělesa v trvání 30 let.

 

 

 

Servis a služby

Neváhejte kontaktovat náš servisní tým s dotazy a komentáři. Jsme Vám ochotně nápomocni s řešením Vašich individuálních potřeb. Pokud potřebujete doporučit správné topné těleso, vyhovující regulaci nebo vysvětlit jak topení funguje, máte na své straně přátelského a odborného partnera.


Na timto místě se zobrazí video